Ürünlerimiz - Haikon – BLW-AS3920-SM

Haikon – BLW-AS3920-SM

Açıklama

 Single Mode Fiber SFP Modülü ile Fiber Bağlantı

İletim Protokolü IEEE802.3u 1000 Base-FX
Fiber Tipi Single Mode
İletim Mesafesi <20 Km
Kapasite 155 Mb/s
Fiber Adedi 1
Optik Konnektör Tipi LC
Işık Kaynağı Lazer FP
Optik Dalgaboyu 1550 / 1310 nm (Tx/Rx)
Voltaj 3.3 V
Çalışma sıcaklığı -40°C – +85°C
Ağırlık 20 g