Ürünlerimiz - Lantech – Mini GBIC 1000LX

Lantech – Mini GBIC 1000LX

1 Port LX Mini Gbic SingleMode

Açıklama

1 port fiber optik dönüştürücü 10km İletim Mesafesi

130km mesafeye kadar çalışabilen alternatifleri mevcuttur.

  • Fiber optik dönüştürücü
  • 1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V