Ürünlerimiz - ZyXEL – SFP-SX-D

ZyXEL – SFP-SX-D

Multimode Fiber SX MiniGBIC

Bağlantı LC
Bağlantı LC
Bant Genişliği 850 nm
Bant Genişliği 850 nm
Maksimum Mesafe 550m
Maksimum Mesafe 2 Km
Optik Alıcı Duyarlılığı -17 dBm
Maksimum Giriş Gücü -3 dBm
Voltaj 3.1~3.5 V
Voltaj 3.3 V
Maksimum Akım 250 mA
Boyutlar (GxDxY) 13.40 x 56.00 x 12.40 mm
Boyutlar (GxDxY) 13.40 x 56.00 x 12.40 mm
Ağırlık 20 g
Ağırlık 24 g
DDMI Evet