Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Piyasa İhtiyaçlarına Cevap veriyoruz

Aspernet firması olarak yıllardır piyasanın içinde olduğumuz için kendi dalımızda bir yerlerle geldiğimize inanıyoruz.2012 yılı itibariyle piyasalar artık ucuz cihaz değil kaliteli ürünler armaya başlamış bulunmakta.

Türkiyenin geçmiş yıllarda kullanmış olduğu çoğu ürünler Avrupa ürünleri olduğu için piyasada malesef o eski sağlam ürünleri talep etmeye başladı.

Buda yerli ürün tercihini ön plana çıkartmış durumda;pazarın daralması rekabetin çoğalması ve kar marjının düşmesiyle artık hesap kitap dönemi başlamış bulunmakta.

Yerli üründeki en büyük avantaj servis ve tamir garantisidir.Aspernet’in üretmiş olduğu ürünler sayesinde artık ürün servis garantisi tam olarak sağlanacağı için hem alıcı hem satıcı, bayi ve çözüm ortakları için çifte garanti demektir.Biz diyoruz ki herkez kendi dalında uzmanlık işini yaparsa mutlak başarı sağlanmış olur Alıcıya;siz sadece düşünün planlayın.Bayi ve çözüm ortakları sizde stok ve ithalat derdine son vererek satış alanında yoğunlaşın ki mevcut pazarı hep beraber büyütelim.Biz sizlerin üreticisi, stoku ve arge firması olalım.

Yazıyı Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir