Ürünlerimiz - Haikon – BLW-AS3900-MM

Haikon – BLW-AS3900-MM

Multi Mode Fiber SFP Modülü

Açıklama

 Multi Mode Fiber SFP Modülü ile Fiber Bağlantı

İletim Protokolü IEEE802.3u 100 Base-FX
Fiber Tipi Multi Mode
İletim Mesafesi <2 Km
Kapasite 155 Mb/s
Fiber Adedi 2
Optik Konnektör Tipi 2 x LC
Işık Kaynağı Lazer FP
Optik Dalgaboyu 850 nm (Tx/Rx)
Voltaj 3.3 V
Çalışma sıcaklığı -40°C – +85°C
Ağırlık 20 g