Ürünlerimiz - Network – Patch Cord

Network – Patch Cord

Duplex SC/SC Multimode

Açıklama

10 metre – O6413.10 3 metre – O6413.3 2 metre – O6413.2 1 metre – O6413.1 Model Seçenekleri

Özellik Multimode Ethernet switchler ve coax çeviricilerle birlikte kullanılır.
Duplex, SC/SC Multimode, 50/125µ, OM2, LSZH